CBD olaj

A teljes spektrumú CBD olaj kezdők és tapasztalt felhasználók számára egyaránt megbízható megoldás a szervezet természetes egyensúlyának helyreállítására. Ez a legkeresettebb termékünk három különböző koncentrációban érhető el.

From 23,90 

- 10 ml -

Free worldwide delivery > 99€

Free worldwide delivery > 99€

100% Money-back Guarantee

100% Money-back Guarantee

Safe and Secure Payment

Safe and Secure Payment

Discreet Packaging

Discreet Packaging

This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease. The information provided on this website is for general informational purposes only and does not constitute medical advice. Always consult a qualified healthcare professional before using this product, especially if you are pregnant, nursing, taking medication, or have a medical condition. Individual results may vary.

Mi is a CBD olaj?

A Hempika CBD olaja teljes spektrumú kenderkivonat és hidegen sajtolt kendermagolaj keveréke. Szigorú GMP-feltételek mellett gyártva, ez a termék szuperkritikus CO2-extrakciót alkalmaz a növény természetes összetevőinek megőrzésére, hozzájárulva a relaxációhoz, támogatva az általános jóllétet, és természetes módot kínálva a test és a lélek egyensúlyának megteremtéséhez.

Teljes spektrumú CBD olaj

Teljes spektrumú kenderkivonat

CBD olajunk kenderkivonattal készül, amely megőrzi a kannabinoidok, terpének és flavonoidok teljes skáláját, támogatva ezek szinergikus együttműködését.

CO2-extrakcióval készült CBD olaj

Szuperkritikus CO2-extrakció

Nagynyomású szén-dioxidot alkalmazó, korszerű módszerrel készül, amelynek eredménye tiszta és egyenletes minőségű kivonat, oldószermaradványoktól mentesen.

Független laboratóriumban tesztelt CBD olaj

Független laboratóriumban tesztelve

Minden tétel független, akkreditált laboratóriumi vizsgálaton esik át, amely igazolja a kannabinoidprofilt és a káros szennyeződések hiányát.

Hogyan használja a CBD olajat?

Akár koncentrációval kezdi a reggelt, akár lefekvés előtt szeretne ellazulni, ezek a cseppek tökéletesen illeszkednek napi rutinjába.

  1. Használat előtt alaposan rázza fel az üveget.
  2. A pipetta segítségével mérje ki a cseppek számát vagy az olajoldat ml mennyiségét.
  3. Cseppentse a nyelve alá, tartsa ott 30–60 másodpercig lenyelés előtt, vagy vigye fel közvetlenül a bőrre.

Terhes vagy szoptató nők, valamint gyermekek számára nem ajánlott. Túlérzékenység esetén a használatot abba kell hagyni.

Praktikus tanács: Javasoljuk a „kezdje alacsony adaggal, haladjon lassan” elvet. Kezdje napi néhány cseppel, majd fokozatosan, több nap alatt növelje az adagot, amíg megtalálja az Önnek ideális eredményt.

Nem pszichoaktív hatásairól ismert, a CBD-t széles körben alkalmazzák a szervezet természetes szabályozó rendszereinek támogatására és a napi fizikai és mentális terhelések kezelésére. Ha többet szeretne megtudni előnyeiről, olvassa el a Kannabidiol (CBD) című cikkünket.

Hogyan válassza ki a megfelelő koncentrációt?

Minden szervezet egyedi, ezért a megfelelő koncentráció kiválasztása az Ön személyes céljaitól és tapasztalatától függ.

Hempika CBD olaj 5%, 500 mg

CBD olaj 5% | 500 mg

Ideális kezdőknek, kíméletes bevezetést nyújtva a teljes spektrumú CBD világába a napi egyensúly és enyhe ellazulás érdekében.

Hempika CBD olaj 10%, 1000 mg

CBD olaj 10% | 1000 mg

Legnépszerűbb választásunk a rendszeres felhasználók számára, akik következetes támogatást keresnek a test és a lélek természetes egyensúlyához.

Hempika CBD olaj 15%, 1500 mg

CBD olaj 15% | 1500 mg

Leginkább tapasztalt felhasználóknak ajánlott, akiknek magasabb fiziológiai igényeik miatt intenzív, erős hatású támogatásra van szükségük.

Összetevők (INCI): Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Leaf Extract.

Tárolás: Hűvös helyen tartandó. Napfénytől védve tárolandó. Gyermekektől elzárva tartandó.

Reviews

Customer reviews reflect individual experiences and opinions. Any references to potential benefits are based on customer experiences and publicly available research and do not represent guaranteed results. Reviews should not be interpreted as medical advice or claims regarding the effectiveness of the product.

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

Show reviews in all languages (76)

„CBD olaj” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük